Najlepiej oceniane sklepy internetowe 2013

Niezależny i największy polski serwis opineo.pl ogłosił ranking zwycięskich Mega-sklepów. Już po raz szósty polscy konsumenci ocenili profesjonalizm, jakość obsługi i rzetelność internetowych sprzedawców. Sklep internetowy redcoon.pl znalazł się na liście zwycięzców.

Warto podkreślić, że w programie Opineo „Słucham swoich klientów” uczestniczy ponad 3000 tysiące firm, którym zależy na zbieraniu opinii w  niezależnym serwisie. Nic bardziej nie odzwierciedla zadowolenia konsumentów niż ich własna opinia na temat jakości usług sklepów internetowych. Klienci coraz chętniej dzielą się swoim zdaniem. Z roku na rok liczba opinii sukcesywnie rośnie. W 2013 roku portal opineo.pl uzyskał ponad 3,3 mln. opinii. Świadczy to o tym, że liczba osób przekonujących się do zakupów elektronicznych stale wzrasta.

Zacierają się różnice pokoleniowe, coraz więcej osób dostrzega zalety on-linowych zakupów. Atrakcyjne ceny, wygoda, znaczna oszczędność czasu, różnorodność produktów, łatwość przeglądania sklepowego asortymentu czy nawet możliwość jego porównania sprawiają, że zakupy internetowe na stałe wpisują się w nasze życie. Eksperci twierdzą nawet, że prawdziwy boom na e-zakupy dopiero przed nami. Warto zatem być na bieżąco i wiedzieć, który sklep zasługuje na nasze zaufanie. Ranking Opineo stanowi tu pomocną wskazówkę.

Istotne jest to, że po raz pierwszy w historii zmieniono zasady. W tym roku wzięto pod uwagę ogólną ocenę konsumentów i łączną liczbę opinii zgromadzonych na przestrzeni ostatniego roku 2013. Nie zliczano juz opinii z ubiegłych lat,

 

Już po raz szósty można prześledzić zestawienie opinii polskich konsumentów, którzy oceniali profesjonalizm, jakość obsługi i rzetelność internetowych sprzedawców. Kto w ciągu 12 miesięcy 2013 roku zdobył uznanie klientów, a kto spadł z piedestału? Prezentujemy wyniki tego plebiscytu. Polscy konsumenci są coraz bardziej świadomi swoich praw. Także w kwestii zakupów przez Internet. W ciągu ostatniego roku wystawili sprzedawcom blisko 1,2 miliona opinii, co dało łączną liczbę 3,3 mln recenzji w serwisie Opineo.pl na koniec 2013 r. A jak klienci oceniali internetowych sprzedawców?

ranking sklepów

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Artykuły prasowe, tematyczne i ogólnoinformacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.